Ogrodzenia

W ofercie posiadamy wiele typów ogrodzeń wykonanych z elementów prostych i kutych. Wygląd ogrodzenia zależy tylko i wyłącznie od klienta. Nasze ogrodzenia są trwałe a zarazem estetyczne. W standardzie oferujemy malowanie farbą podkładową czarną lub czerwoną. Możemy też zaoferować bardzo trwały pakiet - piaskowanie i malowanie proszkowe.

Jak ogrodzenia to również i furtki (bramy to obszerniejszy dział). Wygląd furtek tak samo jak ogrodzeń, zależy tylko i wyłącznie od klienta (my udzielamy fachowych porad), firma zapewnia solidne, trwałe i estetyczne wykonanie oraz szybki montaż.

Bramy Przesuwane

W ofercie naszej firmy mamy dwa typy bram przesuwanych. Pierwszy to bramy jeżdżące na szynie.

Montujemy je zazwyczaj gdy jest ograniczone miejsce gdyż nie trzeba stosować przeciwwagi. Drugi typ to bramy samonośne. Stosujemy w bramach tych specjalne wózki i przeciwwagę dzięki czemu brama jest podwieszana. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Bramy podwieszane nie wymagają żadnych napraw serwisowych, również śnieżne zimy nie sprawiają problemu. Od strony techniczno-wizualnej projekt wypełnienia bramy dobiera klient, zaś my zapewniamy solidne, bezawaryjne wykonanie. Do każdej bramy jest możliwość założenia automatu, jeśli natomiast automat miał by być montowany później to przystosowujemy bramy do szybkiego montażu automatyki.

Bramy skrzydłowe

Bramy te mogą być jedno lub dwu skrzydłowe. Montowane są one na zawiasach kulowych dzięki czemu ich praca jest bardzo cicha i niezawodna. Tak samo jak w przypadku bram przesuwanych, a my zapewniamy solidne wykonanie. Brama taka jest standardowo malowana czarną lub czerwoną farbą podkładową. Do każdej bramy uchylnej istnieje możliwość montażu automatyki.