Fotokomórki FAAC XP 20 D

Nowe regulowane fotokomórki FAAC XP 20 D składają się z nadajnika i odbiornika działającego w oparciu o modulowane pasmo promieni podczerwonych o zasięgu do 20 m. Załamanie wiązki promieni powoduje zmianę trybu działania odbiornika.

faac-xp20d-fotokomórkiPROSTOTA I WSZECHSTRONNOŚĆ INSTALACJI Nowe fotokomórki, umożliwiające zarówno montaż naścienny jak i na wsporniku, oferują możliwość mechanicznej regulacji poziomego kąta widzenia o180° (od – 90° do +90°) oraz zostały wyposażone w funkcję pionowej, optycznej samoregulacji, szczególnie przydatną w przypadku, gdy monitorowany teren nie jest obszarem w całości płaskim. DOSKONAŁE W KAŻDYCH WARUNKACH ARCHITEKTONICZNYCH Niezwykle kompaktowe wymiary: 41x130x42 mm. Możliwość wprowadzenia kabla zarówno do części tylnej, jak i dolnej obudowy (16 mm) oraz montowania na wsporniku. WYJĄTKOWA OCHRONA Blokada mocowania obudowy zapobiega ryzyku demontażu lub nieprawidłowego zamocowania fotokomórki, co z kolei gwarantuje dotrzymanie wymogów klasy ochrony IP54.

faac-xp20d-fotokomórki-1

DOKŁADNA I NIEZAWODNA REGULACJA Fotokomórkę umieszczono na płozie podporowej wyposażonej w najwyższej klasy soczewki stworzone z myślą o optymalizacji wydajności wiązki promieni padającej pod różnymi kątami. Płozę podporową blokuje się w wybranym położeniu za pomocą umożliwiającej szybki montaż blokady (w razie konieczności, można ją zdemontować za pomocą śrubokręta).

faac-xp20d-fotokomórki-2

Related Posts:

Nice ShelKit – ekonomiczny zestaw do bram garażowych

Do bram segmentowych o powierzchni do 8,4 m2 i bram...

Nowe ergonomiczne piloty CAME

Co łączy kultowego amerykańskiego gitarzystę Hendrixa z jego rodakiem Elvisem...

Licencja Nice

Otrzymaliśmy licencję Nice, która jest niezwykle ważnym dokumentem. Na jej...