CASA NOVA w ofercie

W ubiegłym roku oferta Nice Polska została rozszerzona o automatyczne systemy parkingowe NicePark. Nowy produkt cieszy się sporym zainteresowaniem wśród inwestorów. Biorąc pod uwagę opinie dotyczące rozwoju produktu, Nice postanowił dokonać ważnych modyfikacji, m.in. dodano do oferty nową kasę automatyczną.

CcasanovaASA NOVA to nie tylko bardziej atrakcyjny design, ale przede wszystkim maksimum nowych funkcjonalności w przystępnej cenie. Kompletna kasa umożliwia rozliczenie należności za parkowanie bez udziału kasjera za pomocą ekranu dotykowego. Opłatę za parkowanie można dokonać banknotami o dowolnym nominale lub opcjonalnie kartą płatniczą. Kasa wydaje resztę w monetach oraz banknotach. Na życzenie klienta istnieje możliwość wydrukowania paragonu fiskalnego. Informacja o opłaconym bilecie zapisywana jest w systemie komputerowym. Dzięki temu w łatwy sposób istnieje możliwość wydruku raportu okresowego, a w przypadku zgubienia biletu istnieje możliwość wydruku nowego biletu.

Nowość w ofercie NicePark jest odporna na zróżnicowane warunki atmosferyczne, dlatego można ją zamontować zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. Obudowa wykonana została ze stali nierdzewnej, co dodatkowo podnosi bezpieczeństwo urządzenia. W przypadku zaniku zasilania, kasa automatycznie podtrzymuje je, dzięki czemu możliwa jest dalsza praca urządzenia.
CASA NOVA może wejść w skład dowolnego zestawu stanowiącego automatyczny system parkingowy NicePark. W odświeżonej ofercie systemów parkingowych znalazły się także nowe rozwiązania związane z serwerem oraz oprogramowaniem, a także systemem dalekiego zasięgu UHF RFID. Więcej informacji można znaleźć w nowym wydaniu katalogu systemów parkingowych NicePark, który dostępny jest w katalogu poniżej.

thumbnail of NicePark_2015

Related Posts:

CAME Mondarian

Nowoczesna automatyka marki Came, Mondrian 5 i 6, otwiera nowe...

Montaż siłowników Nice Wingo

Zamontowany zestaw siłowników 24 voltowych Nice Wingo WG2024, wraz z...

Przerobienie furtki

Drobna modyfikacja furtki aby dopasować ją do większej skrzynki na...