CAME Wagner – Nowy pilot do rolet

Came Cancelli Automatici, lider w sektorze bezpieczeństwa aktywnego i automatycznej kontroli dostępu, przedstawia nowy produkt, pilot radiowy Wagner

będący elementem linii akcesoriów Art – Advanced Revolution Technology, który umożliwia sterowanie zasłonami, roletami i systemami zaciemniającymi łącząc w sobie wyszukany design i najnowsze rozwiązania technologiczne marki Came.

Niezwykle ergonomiczny i elegancki, pilot Wagner wyróżniający się nowoczesnym kształtem przypominającym bumerang, został opracowany z myślą o zapewnieniu praktyczności i maksymalnego komfortu użytkowania w każdych warunkach. Niewielkie wymiary (48x126x17 mm), estetyczny wygląd i wysoka funkcjonalność będąca owocem niezawodnych i sprawdzonych rozwiązań technologicznych czynią, że Wagner plasuje się na pierwszym miejscu wśród gamy akcesoriów Came.

Rozmieszczenie przycisków wzdłuż tej samej linii zapobiega niezamierzonemu przesłaniu polecenia przez przypadkowe dotknięcie. Czerwona dioda led znajdująca się na tylnej części pilota wskazuje stan naładowania baterii i ułatwia stałą kontrolę działania pilota. Elegancka obudowa pilota wykonana z tworzywa ABS w białym kolorze, a jej górna część jest zabezpieczona warstwą ochronną z przezroczystego materiału.

Modele pilota WAGNER pracują na częstotliwości 433,92 MHz zgodnie z protokołami Came TAM i TOP, a modele obsługujące od 1 do 5 kanałów mogą w pełni wykorzystać wszystkie możliwości systemu. Kodowanie cyfrowe oferujące użytkownikowi 4.194.304 kombinacji gwarantuje poufność 24-bitowego kodu, oraz sprawność i niezawodne działanie nadajnika.

Pilot Wagner jest także dostępny w wersji 5, wyposażonej w funkcję samouczenia, dzięki której jest możliwe automatyczne zapisanie i przekazanie kodu z jednego do drugiego pilota, co znacznie upraszcza operację dodawania kilku pilotów do tej samej instalacji.

Wspornik naścienny o wymiarach 48×63 mm dostępny w zestawie gwarantuje bezpieczne zamocowanie pilota do ściany, gdy nie jest użytkowany oraz pozwala na przekształcenie pilota Wagner z wygodnego nadajnika przenośnego w naścienny punkt sterowania ręcznego.

Related Posts:

CAME FAST w nowej odsłonie

Came właśnie wprowadziło odświeżone siłowniki CAME FAST. Automaty dedykowane na szerokie...

Ogrodzenie z kątownika 25×25

Wykonanie ogrodzenia z kątownika 25×25 zimno giętego, zakończone ścięciami pod...

Nice ShelKit – ekonomiczny zestaw do bram garażowych

Do bram segmentowych o powierzchni do 8,4 m2 i bram...