CAME Dadoo – Stylowa lampa ostrzegawcza

Treviso, 3 Sierpień 2012r – Dzięki designerskiej i awangardowej lampie Dadoo firma Came sprawia nową szatę bramom wjazdowym.

Oryginalna kolekcja akcesoriów dla domu łączy trzy ważne elementy – elegancję, innowacje technologiczne i oszczędność energetyczną. Dające niepowtarzalny efekt świetlny, akcesoria gamy Dadoo wykorzystują energooszczędną technologię led, aby stworzyć tam, gdzie mieszkasz wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju atmosferę.

Nową kolekcję akcesoriów Dadoo inauguruje innowacyjna lampa ostrzegawcza stworzona w oparciu o najnowszą technologię led, odznaczająca się oryginalnym i minimalistycznym wzornictwem, która przedstawia tradycyjne lampy w nowoczesnym i eleganckim wydaniu. Dyskretny styl, nowoczesne kształty, designerska prostota linii oraz lekkość i praktyczność pozwalają lampie ostrzegawczej Dadoo dostosować się doskonale do najróżniejszych nowoczesnych kontekstów architektonicznych.

Wyposażenie seryjne lampy Dadoo marki Came to plastikowe suporty w kolorze antracytu i światło w odcieniu bursztynu, lecz są także dostępne inne materiały wykończeniowe oraz różne kolory światła, aby zapewnić możliwość maksymalnego spersonalizowania własnej posesji przez wybór barw i odcieni harmonizujących z otoczeniem.

Nowa lampa ostrzegawcza firmy Came wykorzystuje technologię led, synonim wysokiej efektywności energetycznej, która łączy długotrwałą pracę z niskim zużyciem energii. Oświetlenie led pozwala na mniejsze zużycia energii (6 Wat) w stosunku do tradycyjnych lamp żarowych, co oznacza znaczne zmniejszenie rachunków za energię elektryczną, a lampy używane w warunkach domowych zapewniają praktycznie nieograniczoną żywotność. Ponadto, Dadoo to jedyna uniwersalna lampa ostrzegawcza LED, która może być zasilana napięciem o różnych wartościach (230V -120V – 24V).

Modele Dadoo, jak cała gama automatyki marki Came, zaprojektowane i wyprodukowane w całości we Włoszech to produkty 100% Made in Italy, będące wynikiem procesu produkcyjnego wysokiej jakości, opracowanego tak, by tworzyć sprawne i niezawodne produkty, które z myślą o zapewnieniu komfortu i bezpieczeństwa użytkownika, są poddawane próbom zużycia, testom odporności na ekstremalne temperatury i specyficznym kontrolom funkcjonowania w obecności zakłóceń elektromagnetycznych.

Related Posts:

Bramy Nice Eco

Po rozszerzeniu oferty o segmentowe bramy przemysłowe Nice Steel Classic...

Montaż siłowników Nice Wingo

Zamontowany zestaw siłowników 24 voltowych Nice Wingo WG2024, wraz z...

Nowa generacja siłowników KingGates Linear

Od lipca oferta KingGates została rozszerzona o nowe modele siłowników do...